sabtnametell

ماهیت دانشگاه علمی کاربردی

ماهیت دانشگاه علمی کاربردی تربیت نیروی کار ماهر و شغل‌ محور بوده که بتواند به‌غیر از خود برای دیگران نیز کار آفرینی کند.

هرداوطلب براساس میزان علاقمندی خود به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی وبا توجه به شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی منحصرامیتوانددریکیازچهارگروهآموزشیاصلی شامل: صنعت،کشاورزی،مدیریتوخدمات اجتماعی وفرهنگ وهنربرابرضوابط شرکت نماید.

از آنجایی که دانشگاه علمی کاربردی جزو دانشگاه های بدون کنکور می باشد، و با توجه به تفاوت های عمده علمی کاربردی با دانشگاه های دیگر در زمینه کم بودن شهریه هر

ترم، تنوع رشته و دارا بودن کارگاه های عملی جزو دانشگاه های پر طرفدار محسوب می شود.

 

 

 

 

 

دانشگاه-علمی-کاربردی-

تاریخ و نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های بدون کنکور میباشد ، که هر ساله برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام علمی کاربردی انجام می دهد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی امسال بر خلاف ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96  در یک نوبت برای نیم سال اول و دوم (مهر و بهمن) صرفا بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی صورت می گیرد.

 

 

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی

 

تنوع و تخصصی بودن رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی با گرایش های مختلف از مزیت های نظام آموزش علمی کاربردی است. دانشگاه جامع بیش از (۷۰۰) رشته مصوب دارد که در حال گسترش می باشد و برای هر فرد با هر ذوق و سلیقه ای موجود میباشد. از جمله رشته های علمی کاربردی که پر طرفدار هستند در دانشگاه علمی کاربردی:

 

رشته خبر نگاری دانشگاه علمی کاربردی

 رشته بازاریابی دانشگاه علمی کاربردی

رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی

رشته سینما و فیلم نامه نویسی دانشگاه علمی کاربردی

 رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی

 

 

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

مشاوره دهنده تخصصی دانشگاه علمی کاربردی

برای تماس با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره  9099071611  تماس بگیرید.

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

 

 

 

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید