sabtnametell

زمان وشرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97

 

مدارس تیزهوشان اصطلاحاً به مدارسی اطلاق می شود، که دانش آموزان خود را از طریق آزمونی پذیرش می‌کند.آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 95-96 مطابق هر سال برای

مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم ثبت نام تیزهوشان انجام می شود. این مدارس در کنار مدارس نمونه دولتی و شاهد جزو مدارس خاص به حساب می آیند.

با توجه به تفاوت های این مدارس با مدارس نمونه دولتی و مدارس دیگر، و همچنین از آنجایی که رقابت در قبولی آزمون تیزهوشان بالاست، موجب نگرانی خانواده ها

و دانش آموزان  شده است. در این مقاله سعی شده است با شرح شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان، معرفی منابع آزمون در جهت قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان خانواده ها را راهنمایی کند وهمچنین توجه به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 96-97 ضروری است.

 

پرداخت- هزینه- ثبت نام- تیزهوشان

 

منابع آزمون تیزهوشان

 

با توجه به بالاتر بودن سن داوطلبان تیزهوشان نهم به دهم نسبت به داوطلبان ششم ، سنجش قدرت تحلیل تست و تست زنی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم بیشتر شده است . ازطرفی تعدادی از شرکت کنندگان این ازمون دانش اموزانی هستند که قبلا در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی درس خوانده اند و با سبک سوالات تستی اشنایی دارند .  اما نکته قابل تامل اینجاست که ملاک و شرایط قبولی  ، شرکت در کلاس های متفاوت و هزینه های گزاف نیست . دانش آموزانی می توانند موفق باشند که تسلط کافی بر کتب درسی داشته باشند و با روش های مناسب زمان بندی و تست زنی آشنایی خوبی داشته باشند. بنابرین پیشنهاد می شود تا کتب درسی و کمک درسی به عنوان منابع اصلی برگزیده شود .

 

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان  96-97

داوطلبان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 نیازمند خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشند.کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان 96 شامل شماره سریال ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 می باشد. البته مرحله پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 96 بعد از انجام ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان می باشد.

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 96 به صورت آنلاین و از طریق سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 می باشد در واقع برای ثبت نام مدارس تیزهوشان وخرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون تیزهوشان ضروری است.داوطلبان گرامی توجه داشته باشید تا زمانی که هرینه ثبت نام را پرداخت نکنید ثبت نام شما تکمیل نیافته است و حق ورود به جلسه امتحان را ندارید.اولیا گرامی چنان چه مشکلی در روند ثبت نام و پرداخت هزینه دارید مشاورین مجرب ما به شما در هر زمینه تحصیلی و برنامه ریزی دقیق برای قبولی در آزمون تیزهوشان شما را یاری می نمایند.برای ارتباط با مشاورین صدای مشاور با تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.

 

 

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

 

مشاوره دهنده تخصصی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ابتدایی

 

مشاور تخصصی آزمون تیزهوشان نهم به دهم

 

برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071611   تماس حاصل فرمایید

 

تماس از 8 صبح تا 12 شب

 

حتی ایام تعطیل

 

نوشتن سوالات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید